Поводом обележавања 9. маја, Дана победе над фашизмом у Другом светском рату, делегација ОРВС Града Новог Сада положила је венац на Спомен-гробљу у Новом Саду.
У делегацији су били председник ОРВС Града Новог Сада генерал-потпуковник у пензији Ђокица Петровић, председник Надзорног одбора потпуковник у резерви Јово Гаврић и секретар, водник у резерви Милан Бозокин.
Након полагања венца, Ђокице Петровић се уписао у књигу утисака.
Венце на Спомен-обележје положили су и представник Града Новог Сада, начелник Јужнобачког округа, делегација СУБНОР-а Града Новог Сада и представници Војске Србије, односно 1. бригаде КоВ.
Милан Бозокин